Od 6 do 13 lipca 2013 roku trwała nasza parafialna pielgrzymka do Fatimy w Portugalii i Santiago de Compostela w Hiszpanii. Ze względu na niedostateczną liczbę zgłoszeń, nie odbyłaby się ona, gdyby nie wzięły w niej udziału osoby spoza naszej parafii. Opieką duszpasterską otoczył nas ksiądz Andrzej Sacher oraz uczestnik pielgrzymki, ksiądz Jacek Spyra. Gorące słońce Portugalii towarzyszyło nam prawie przez wszystkie dni pobytu, a przepiękne świątynie Fatimy, Batalhy, Alcobaci, Nazare, Coimbry, Porto, Bragii, Santiago de Compostela, Lizbony i innych miejsc, dawały przyjemne schronienie przed skwarem. Byliśmy zachwyceni pięknem i bogactwem, które Kościół Katolicki ofiarowuje nie tylko Portugalii, ale i całej Europie. Dla nas, pątników z różnych stron Polski, codzienna Msza Święta, wspólna i indywidualna modlitwa, wygłaszane "Słowo" w tych świętych miejscach sprawiły, iż był to prawdziwy czas rekolekcji. Namiastką naszych wspaniałych przeżyć niech będą zdjęcia z pielgrzymki, do których oglądnięcia serdecznie zapraszamy.

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.