W czwartek 6 września razem z uczniami, rodzicami i opiekunami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego świętowaliśmy trzydziestą rocznicę założenia placówki. Uformowany na szkolnym boisku kolorowy pochód przeszedł przy dzwiękach orkiestry z "KWK Marcel" na teren ogrodu za kościołem. Przy grillu, muzyce i zabawach, wszyscy świętowali jubileusz szkoły. Przyjaciele szkoły, z parafii i spoza niej, przygotowali dla gości liczne atrakcje. Pan Jacek i pan Kazimierz zaprezentowali latające modele samolotów i helikoptera, a zaprzyjaźnieni rekonstruktorzy z Pocztu Mikołaja Bieganowskiego dali pokaz walki na szablę XVII wieczną oraz opowiadali wszytskim o historii. Uczniowie Katolickiego Gimnazjum z Wodzisławia przygotowali dla dzieci wspólne gry i zabawy oraz malowali twarze w kolorowe wzory. Wspólna zabawa trwała do popołudnia.

Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom spoza parafii, za pomoc w przygotowaniu   pikniku.

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

Informujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą na ul. Kopernika 75, reprezentowana przez ks. Grzegorza Uszoka.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest:

  1. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem
w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

    Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.