Pożegnanie ks. Andrzeja Sachera 

                W czwartek 30 sierpnia 2012 roku pożegnaliśmy księdza Andrzeja, który od 1 września będzie w parafii Katowice – Bogucice. W imieniu całej Wspólnoty Parafialnej, płynące z głębi serca podziękowania za ponad 6 lat posługi duszpasterskiej wśród nas,                 złożyli: ksiądz proboszcz, przedstawiciele Rady Duszpasterskiej, dzieci i ministranci. Dziękowali za sprawowane sakramenty i liturgię, za umiłowanie piękna i dbałość o każdy szczegół, za wygłaszane homilie, które przemieniały i nadal przemieniają nasze wnętrza,           za wskazania, jak Słowo Boże odczytywać i odnosić do własnego życia. Dziękowali   za osobistą modlitwę w naszych intencjach,              za świadectwo życia, w którym ks. Andrzej pokazuje jak służyć Bogu i ludziom. Dziękowali za długie rozmowy,   za radość i poczucie humoru. 

                Po mszy świętej wszyscy zgromadzeni na liturgii ustawili się do pamiątkowego zdjęcia, a następnie udali się na poczęstunek przy parafialnej altance.

 

 Księże Andrzeju, zapewniamy Cię o naszej pamięci i modlitwie prosząc, by Duch Święty umacniał Twą posługę dla całego kościoła. Niech wspiera Cię Maryja – Matka wszystkich kapłanów. 

 Parafianie

 

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

Informujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą na ul. Kopernika 75, reprezentowana przez ks. Grzegorza Uszoka.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest:

  1. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem
w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

    Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.