"Przyjdź do nas Święty Mikołaju, wszystkie dzieci w naszym kościele Cię czekają"

 

I doczekały się!!!

 

Kolejny raz św. Mikołaj nie zawiódł naszych małych i tych trochę większych milusińskich. Przybył, ale nie we wtorek szóstego grudnia jak to zwykle bywa, bo wtedy jest bardzo zapracowany. Dla naszej parafii zrobił wyjątek. Odwiedził nas w środę po roratach i cały wieczór poświęcił na spotkanie tylko z nami. Takie wyjątki Mikołaj robi bardzo rzadko i tylko dla najgrzeczniejszych dzieci. Dzieci dzielnie odpowiadały na pytania Mikołaja, a śpiew i uśmiechy były podziękowaniem za słodkie upominki, które otrzymali wszyscy. 

 

Na dowód że to wszystko prawda zobaczcie zdjęcia. Czy ktoś na nich jest niezadowolony? Chyba nie! Już za 356 dni spotkamy się znowu.

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

Informujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą na ul. Kopernika 75, reprezentowana przez ks. Grzegorza Uszoka.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest:

  1. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem
w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

    Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.